Leap Cafe Otobüs ile Trafikte Geçireceğiniz Zamanı İyi Değerlendirin

Leap Cafe Otobüs ile Trafikte Geçireceğiniz Zamanı İyi Değerlendirin

Büyük şehirlerde ömrümüz yollarda geçiyor. Modern şehirlerde özel araçlar yerine daha çok toplu taşıma araçları tercih edilirken, en büyük şikayet uzun seyahatlerde vaktin boşa geçtiği oluyor kuşkusuz. Henüz kahvaltı yapıp kahve bile içmemişken, her gün gördüğümüz yerleri binlerce kez daha görerek harcadığımız zaman galiba boşa akıyor.

Sabah işe giderken kahve ve atıştırmalıkların eşliğinde uykunuzun açılmasını isterseniz ya da akşam iş çıkışı bir yorgunluk kahvesi yudumlamak isterseniz bu otobüs tam size göre. Cafe otobüs olarak adlandırılan ve San Francisco sokaklarında hizmet veren bu otobüsün içerisinde bar bile bulunuyor. Aslında tam gençlere hitap eden bir tasarım. Sadece içerisinde çok sayıda priz olduğu gerçeği bile gençlerin çoğunu cezbetmeye yetiyor. Konforlu şekilde döşenmiş otobüste ücretsiz internet hizmeti de verilmektedir. Sabah işe gidiş saatleri ve akşam işten dönüş saatlerinde hizmet veren otobüse binebilmek için mobil uygulamasından günler öncesinden yer ayırtmanız gerekmekte.

Böyle bir hizmet veren otobüste yoğunluk yaşanması olasıdır. Sonuçta sadece servis aracı değil gençlerin sosyalleşmesi için de bir ortam. Gençlerden çok olumlu geri dönüşler aldığını dile getiren firma yetkilileri şimdilik 4 araçlarının bulunduğunu ancak ilerleyen zamanlarda artıracaklarını ve farklı şehirlerde de hizmet vermeyi planladıklarını belirtti. Toplu taşıma kullanımını artırmaya yönelik bir adım da olan Leap Cafe trafikte bireysel araç kullanımını azaltmaya da katkı sağlamakta.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com